KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6925272
nr 692 5272
Akvarell
mnogramsignerad A I -49, Orientalisk man, 15x9
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 april 2011
kl 18:52:51
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr